A A A

Sponzor

Podpořit konkrétní kulturní projekt galerie, nákup uměleckého díla či jeho restaurování, nebo pro zkvalitňování služeb galerie přispět na doprovodný a vzdělávací akce a další aktivity, je vítána sponzorská podpora v jakékoli výši. Umožní zlepšit služby galerie a připravit pro návštěvníky atraktivnější projekty.

Nabízíme vám možnost „adoptovat“ si obraz z naší sbírky, který za vámi nabídnutou částku bude zrestaurován a vaše jméno již neodmyslitelně bude jeho součástí.

Svou finanční podporu si máte možnost odečíst ze základu daně dle §15 odst. 1 zákona o daních z příjmu pro fyzické osoby nebo dle § 20 odst. 8 zákona o daních z příjmu pro právnické osoby.

Váš příspěvek nám nemusíte poskytnout jen finanční částkou. Velmi oceníme i druh sponzorské spolupráce ve formě zvýhodnění poskytnutých služeb.

Galerie si upřímně váží jakékoli nabídky, i malá částka či pomoc napomůže k velkým věcem. Vaše jméno/název firmy bude prezentováno přímo s vámi zvoleným projektem. Objeví se nejenom na tiskovinách, ale bude uvedeno v mediích, na webových stránkách či během slavnostního zahájení konkrétní výstavy.

Připojte se k nám a rozvíjejme společně jedinou galerii města Litomyšle. Možností je mnoho, jen je třeba se rozhodnout.

E: galerie@litomysl.cz, T: 461 614 765.

facebook You Tube
print
Městská galerie Litomyšl • Smetanovo nám. 110 • dům U Rytířů • 570 01 Litomyšl • tel. 461 614 765

Děkujeme za spolupráci

Ministerstvo kultury Pardubický kraj město Litomyšl Litomyšlský architektonický manuál